Hızlı giriş

6-9.4.2017, İstanbul

Automechanika Istanbul'a hoş geldiniz

KATILIMCI VE ZİYARETÇİ GÖRÜŞLERİ

INTERMOBIL / RIFAT PERAHYA (Genel Müdür)

Automechanika Istanbul’a 2. kez katılışımız ve bu fuara katılmış olmaktan gayet memnunuz. Fuarda geçen senelere oranla daha fazla ziyaretçi ve katılımcı olduğunu görüyoruz. Önümüzdeki senelerde de Automechanika Istanbul’a katılacağız.

INTERMOBIL / RIFAT PERAHYA (Genel Müdür)

GROUPAUTO TURKEY / EYAL TARABLUS (Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı)

Ziyaretçi sayısından çok memnunuz. Beklentimizin çok üzerinde. Umarız bu ileriki fuarlarda da devam etmekle kalmayıp, aynı zamanda uluslararası seviyede gerçekleşir. Tüm organizasyonun çok profesyonel olduğunu düşünüyoruz.

GROUPAUTO TURKEY / EYAL TARABLUS (Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı)

EKU FREN / ALİ ATAKAN (Satış ve Pazarlama Müdürü)

Automekanika Istanbul fuarı bizim için çok önemli bir fuar. Uzun yıllardır katılmış olduğumuz bu fuarda potansiyel ve mevcut müşterilerimizle buluşmakta,onlara ihracat ve satış için gerekli temasları sağlamaktayız.

EKU FREN / ALİ ATAKAN (Satış ve Pazarlama Müdürü)

Toplam 1,670 çalışanımızla özellikle Automechanika Istanbul gibi fuarlarda yedek parça bileşenlerini sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu fuar bizim için oldukça faydalı ve yeni konseptimizi duyurmak için verimli geçtiğini düşünüyoruz.

MAHLE / MURAT İNCE (Satış Yöneticisi)

Bu organizasyon sayesinde bayilerimizle keyifli zamanlar geçiriyoruz. Bunun için de organizasyon firmaları teşekkürlerimi iletmek isterim.

MANN HUMMEL / ONUR ÖZYAPICI (Satış Direktörü)

Automechanika Istanbul fuarı bizim için çok önemli olduğu için bu yıl da tekrar katıldık. Gerek bayilerimiz, gerek satıcılarımız, gerekse son kullanıcıların ziyaretiyle fuar bizi gerçek anlamda memnun etti.

WERTHER / MUSTAFA HACIGAFFAROĞLU (Sales Manager)

Türkiye'nin Lider Uluslararası Otomotiv Endüstrisi Fuarı

 

Automechanika Istanbul 6-9 Nisan 2017'de gerçekleşecek!

Nisan 2016'da toplam 1,282 katılımcının dünyanın dört bir köşesinden gelen 42,781 ziyaretçi ile buluştuğu Automechanika Istanbul rekor sayılarla sonuçlandı. Türk ve Avrupa endüstrilerini bir araya getiren bu fuar, Türkiye için olduğu kadar çevre ülkeler için de önemli bir buluşma platformu haline geldi.

İnovasyon ve yeni iş bağlantıları ile dolu dolu geçecek 4 gün...

Automechanika Istanbul Avrupa'nın 1 numaralı OEM ve satış sonrası etkinliğidir. Bölgedeki tüm otomotiv üretim ve onarım profesyonellerini bir araya getirirken aynı zamanda da KOBİ'lere pazara giriş imkanı sağlamaktadır.

Bir sonraki Automechanika Istanbul 6-9 Nisan 2017'de gerçekleşecek.